• cs
  • en

Příklady použití

 

Pro jasnější představu o možnostech aplikace e-Procesy jsme připravili několik uživatelských scénářů, které popisují příklady použití. 

Řízení týmu

Komu z Vás se to nestalo? Potřebujete od kolegy, aby Vám doplnil nějaké informace, které zase vy musíte v konkrétním termínu zpracovat a předat dále. Reakce na e-mail nepřichází a začíná Vás tlačit čas s odevzdáním úkolu. Co uděláte? Napíšete kolegovi urgenci, voláte a reakce může být následující:

1. Honzo promiň, já jsem se k tomu ještě nedostal, netušil jsem, že to tak spěchá.
2. Ale mě od Tebe žádný email opravdu nedorazil, asi se to někde cestou ztratilo. Pošleš mi to znovu?

S naším nástrojem DTube – aplikace e-Procesy se Vám toto nemůže stát, protože:
- jednoduše vytvoříte úkol, který odešlete na řešitele (kolega, podřízený)
- máte přehlednou evidenci všech úkolů s možností exportu do Excelu
- úkol obsahuje jasný popis a termín splnění
- pokud se blíží termín splnění, odchází řešiteli připomínka
- končí možnost výmluv díky jasně zaznamenané historii (co, kdy, jak)

Pokud jste milovníky klasických zvýrazňovačů, tak ani v naší aplikaci o tuto vášeň nepřijdete, Dtube umožňuje barevné označení jednotlivých úkolů. Další naší vychytávkou je termínový semafor, kde na první pohled vidíte, které úkoly se blíží termínu splnění.

Hromadná distribuce úkolů

Máte firemní pobočky, na které potřebujete posílat konkrétní úkoly, za které je každá pobočka zodpovědná. Hádáme, že dnes odesíláte hromadné e-maily a doufáte, že Vám všichni v požadovaném termínu odpoví. Jak efektivně kontrolujete, že Vám odpověděli opravdu všichni? Hledáte odpovědi v emailu nebo to raději neřešíte a spoléháte, že jsou všichni opravdu tak zodpovědní?

Náš nástroj DTube – aplikace e-Procesy Vám tento problém pomůže vyřešit. Jak?

Jednoduše vytvořený úkol rozešlete na vybrané řešitele – každému automaticky odchází notifikační email, že mu byl vytvořen úkol s jasným popisem a termínem splnění. Následně Vy už jen v aplikaci sledujete, kdo Vám už úkol vrátil splněný a na koho ještě čekáte. Samozřejmostí je, že opět funguje princip automatického upomínání, když se blíží termín splnění a další vychytávky, popsané výše.

Opakující se úkoly / typové projekty.

Komu z nás se nestalo, že by jednou za čas (za týden, měsíc, kvartál, rok) nepotřeboval zopakovat nějaký úkol, případně projekt? I na takové požadavky jsme v naší aplikaci mysleli. Jak na to?

V rámci naší aplikace si jednoduše můžete vytvořit Typový projekt (např. nástup nového zaměstnance, výběr nového dodavatele, příprava na poradu, atd.). V rámci funkcionality typového projektu si jen jednou definujete sadu úkolů, které je nutné úspěšně splnit a poté můžete kdykoliv v budoucnu použít projekt znovu. Můžete sami zvolit, zda potřebujete, aby se všechny obsažené úkoly vygenerovaly najednou nebo postupně (vygenerování nového úkolu je podmíněno splněním předchozího úkolu). Zbývá už jen sledovat plnění Vašich opakujících se aktivit.

Mini komiksové příběhy demonstrující využití aplikace.

Řízení týmu

Škodní událost

Pravidelný update